Karamürsel Devlet Hastanesi Vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor

5 Yıldızlı Karamürsel Devlet Hastanesi yine vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.Bozuk cihazlar, umursanmayan hayatlar vatandaşı canından bezdirdi.

Karamürsel Devlet Hastanesi Vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor Sağlık

Son bir yıldır Karamürsel Devlet Hastanesi'nden sürekli olarak şikayet gelmeye devam ediyor. Her fırsatta Karamürsel Devlet Hastanesi'ni 5 Yıldızlı bir otel konforunda odalara kavuştuğunun reklamını yapan hastane yönetimi malesef aynı hassasiyeti vatandaşların mağduriyetini gidermek için Karamürsel Devlet Hastanesi yine vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.Bozuk cihazlar, umursanmayan hayatlar, vatandaşı canından bezdirdi. Gün geçmiyor ki, Karamürsel'de yaşayan vatandaşlar Devlet Hastanesi'nden dolayı mağdur kalmasınlar.

Sosyal medya hesabından başından geçenleri anlatan Güven Altınal isimli vatandaşın paylaşımı aslında her şeyi anlatıyor. İşte vatandaşın kendi kaleminden yaşadıkları.

Benim karakterime hic yakışmayacak bir paylaşım yapacağım ama bu benim gibi karamürsel de yasayan insanları ilgilendiriyor.bayramın 1. Günü sabah saat 10:00 civarı k.mursel devlet hastanesine titreme, yuksek ateş ve her tarafimda varolan ağrı şikayetiyle gittim.sözlü muayene ile bir ağrı kesici iğne ve bir ağrı kesici ateş düşürücü hap verildi.bayramın 2. Günü gece 00:45 sularında daha da kötü olmamla birlikte tekrar adi gecen hastaneye gittim.sikayetlerimde boğaz ağrısı ve baş ağrısı eklenmişti yine bir ağrı kesici iğne yapılıp antibiyotik bir hap verildi.3.günü daha kötü olup maalesef tekrar ayni hastaneye gittim.hicbir tahlil röntgen vs vs yapılmadan iğne yapılıp paketlendik.ve bugün bir özel hastaneye gelince öğrendim ki zatürree olmuştum.simdi bu 3 günde 3 farklı doktor neden anlamadı.isguzarliktan mi yoksa insan hayatini ucuza saydıklarından mi?

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom