MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz kapılarımız ardına kadar açık dedi

Göreve geldikten sonra Karamürsel'de ciddi bir ivme yakalayan İlçe Başkanı Çetin Öksüz ve ekibi tarafından her hafta düzenli olarak yapılan toplantılarında bu hafta farkın dalık yarattı.

MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz kapılarımız ardına kadar açık dedi Siyaset

Göreve geldikten sonra Karamürsel'de ciddi bir ivme yakalayan İlçe Başkanı Çetin Öksüz ve ekibi tarafından her hafta düzenli olarak yapılan toplantılarında bu hafta farkın dalık yarattı. Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ilçe başkanı olduğum günden bu güne kadar gerek şahsım, gerekse hepsi bir birinden fedakar arkadaşlarım ile Karamürsel'in ve Karamürsel halkının sorunlarını kendi sorunlarımız gibi görüp elimizden geldiğince çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Bu hafta Parti Binamızda yaptığımız toplantımızda yine ilçemiz'in en önemli ve olmazsa olmazı olan okullarımızı arkadaşlarımızla masaya yatırıp bu konu üzerinde beyin fırtınası yaptık.

BU YIL KARAMÜRSEL'DE EĞİTİM YILI OLACAK

Şahsım ve ekibim her şeyin başının eğitim ve öğretim olduğunu her zaman bildik. İlçemizde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında elimizden geldiğince bütün okul idarecilerinin ve öğretmenlerimizin yanında olmaya devam etme kararı aldık. İlçemizde eğitimde tespit edip not aldığımız bütün eksikleri gidermek ve Karamürsel'i eğitim ve öğretimde yakalayacağı başarı için var gücümüzle çalışma kararı almış bulunmaktayız.

Saygıdeğer vatandaşlarımızdan isteğimiz ve dileğimiz yardıma ihtiyaç duydukları her konuda ister parti binamıza gelerek, isterlerse'de şahsımı günün 24 saati arayarak dilek ve şikayetlerini iletmeleridir dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom