Karamürsel'de Tomografi cihazı sürekli arızalı

Karamürsel Devlet Hastanesi vatandaşı mağdur etmeye yine devam ediyor. Karamürsel'de yaşayan vatandaşlar çok ama çok dertli. Sebebi ise Karamürsel Devlet Hastanesinde bulunan tomografi cihazı.

Karamürsel'de Tomografi cihazı sürekli arızalı Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi vatandaşı mağdur etmeye yine devam ediyor. Karamürsel'de yaşayan ÖZELLİKLE YAŞLI vatandaşlar çok dertli. Sebebi ise Karamürsel Devlet Hastanesinde bulunan tomografi cihazı.

Bu yıl içerisinde sürekli olarak arıza yapmasına rağmen kalıcı bir tamiratı yapılamayan tomografi cihazı bir çok vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor. Karamürsel'de özellikle yaşlı nüfusun çok fazla olması sebebi ile hayati önem taşıyan cihazın neden sürekli olarak yapılamadığı sorusu hala cevaplanamadı.


PARÇA BİR ARA GELECEK
Dün gazetemiz tarafından telefonla aranan Karamürsel Devlet Hastanesi yetkililerinden konu ile ilgili bilgi istediğimizde, tomografi cihazının arızalı olduğu doğrulanırken, tomografi cihazı için yurt dışından bir parça sipariş edildiğini fakat parçanın ne zaman geleceği ile alakalı olarak kimsenin bir bilgiye sahip olmadığı iddia edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom