Karamürsel'de 4 okul müdürünün yeri değiştirildi

2017-2018 yeni eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala, Kocaeli Milli Eğitim Mdürülüğü bünyesinde yeni görevlendirmeler ile birlikte Karamürsel'de 4  okul müdürünün

Karamürsel'de 4 okul müdürünün yeri değiştirildi Eğitim

2017-2018 yeni eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala, Kocaeli Milli Eğitim Mdürülüğü bünyesinde yeni görevlendirmeler ile birlikte Karamürsel'de 4  okul müdürünün görev yerleri değiştirildi..

İŞTE O GÖREVLENDİRMELER

İbrahim Altun Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi, Arif Ayyıldız Amiral Karamürsel İO, Arzu Bozkurt Uçan Balon Anaokulu, Tuğba Sezer Karamürsel Anaokulu.

Öte yandan Karamürsel İmam Hatip Lisesin'de geçtiğimiz yıl bir çok başarıya imza atan Cemil Kılıç'ın Karamürsel İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü görevinden alınması ilçede büyük yankı yarattı.

VELİLER SİTEM ETTİ

Gazetemize ulaşan ve çocuklarının Karamürsel İmam Hatip Lisesi'nde okuduğunu dile getiren veliler. Bizler Karamürsel İmam Hatip Lisesin'den mezun olmuş ve büyük bir mücadele vererek okulda büyük başarılara imza atmış olan Cemil Kılıç beyin neden görevden alındığına bir anlam veremedik. Konu hakkında İl Milli eğitim müdürlüğüne ve Kocaeli Valiliğine dilekçe ile başvuru yapacağız. Böyle iyi bir yönetici neden görevden alınır anlamış değiliz dediler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom