Karamürsel Devlet Hastanesi'nin içler acısı hali

Karamürsel Devlet Hastane'nde sorunların ardı arkası kesilmiyor. Sorunlar karşısında Hastane Baş Hekimi ve İdarenin ise eli kolu bağlı. Karamürsel DevletHastanesi'nden şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor!

Karamürsel Devlet Hastanesi'nin içler acısı hali Sağlık

Sorunlar karşısında Hastane Baş Hekimi ve İdarenin ise eli kolu bağlı.

Karamürsel DevletHastanesi'nden şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor!

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde bir hafta izine ayrılan doktorların yerine vekaleten bakacak kimsenin gönderilmemesi, hastanede arızalı olan bir çok cihazın hızlı bir şekilde tamiratının yapılamaması ve eksik, arızalı olan parçaların tedarik edilememesi ilk olarak Karamürsel'de yaşayan sonrasında ise çevre ilçe ve köylerden gelen vatandaşların mağdur olmasına neden oluyor.

Çoğu zaman bu sorunların faturası Karamürsel Devlet Hastanesi Baş Hekimine ve İdarecilerine fatura edilsede onlarında eli kolu bağlı.

Herkesin bildiği gibi Ülkemizde ne yazık ki bir çok konun çözümü siyaset ile oluyor.

Karamürsel'de Devlet Hastanesi ve sorunları ile tam olarak hiç bir siyasetçi ilgilenmediği için binlerce vatandaş her gün mağdur oluyor ve ne yazktır ki, kos kocaman ilçede Karamürsel Devlet Hastanesi duruken Yalova, Gölcük, İzmit, Sakarya'da bulunan Devlet Hastanelerine veya Özel Hastanelere gitmek zorunda kalınılıyor.

Gazetemize ulaşan bir çok şikayette eskiden siyasetçilerin Karamürsel Devlet Hastanesi ve İlçede bulunan bir çok Devlet Kurumu ile yakından ilgilendiğini eksik olan bütün konularda çok kısa bir sürede çözüm bulunduğu bildirilirken gelinen son durumda ise Karamürsel'de binlerce insan her gün mağdur olmaya devam ediyor.


VATANDAŞLAR BİZE TEPKİ GÖSTERİYOR
Karamürsel Devlet Hastanesi'nde görüştüğümüz bir çok çalışan hastanede yaşanan bir çok aksilik için hastane çalışanları sorumlu tutuluyor ve bizlere tepki gösteriliyor. Bizler başta Karamürsel Halkı olmak üzere çevre ilçelerden'de Karamürsel Devlet Hastanesine gelen bütün vatandaşlara hizmet etmek için bir çok fedakarlık yaparak çalışmaya ve hizmet vermeye çalışıyoruz.

Ama elimizde yeterli cihaz ve personel olmazsa nasıl dört dörtlük hizmet verebiliriz?

Karamürsel'e çok yakışacak ve donanımlı bir Hastane yapılması için canla başla çalışan genç bir Baş Hekimimiz var.

Sürekli olarak Hastanenin olumsuz koşulları yazıldığı için bir çok arkadaşımız üzülüyor.

Bizler bu mesleği seçerken insanlara hizmet etmeyi kendimize ilke edinerek seçtik. Eğer Karamürsel Devlet Hastanesi'ne yeterli ilgi ve alaka gösterilir, personel ve cihaz eksikleri tamamlanır ise tabiki burada en kaliteli hizmeti veririz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom