Fevzi Utaş CHP Lilere seslendi

CHP’liler de yönetime girsin İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş, “Bizim faaliyetlerimize en çok CHP’liler karşı çıkıyor.

Fevzi Utaş CHP Lilere seslendi Siyaset

CHP’liler de yönetime girsin İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş, “Bizim faaliyetlerimize en çok CHP’liler karşı çıkıyor. Gelsinler yönetime girsinler. Ben elimi taşın altına koymaya hazırım. Amacımız kente hizmet etmek” dedi.

Kent genelinde yerel yönetimlerin İlim Yayma Cemiyeti’nden elini çektiğini, cemiyetin iki yurdunun kapatma işleminin devam ettiğini yazmıştık.

İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş konuyla ilgili açıklama yaptı. Utaş şöyle konuştu: “İki yurdumuz faaliyette. İki yurt inşaatımız da sürüyor. Herhangi bir yurdumuzla ilgili kapatma işlemi söz konusu değil. Biz bu kent için çalışıyoruz. Bizim faaliyetlerimize en çok CHP’liler karşı çıkıyor.

Gelsinler yönetime girsinler. Ben elimi taşın altına koymaya hazırım. Amacımız kente hizmet etmek. Bizim hizmetlerimizle ilgili en çok eleştiriyi CHP’liler yapıyor. Bizim faaliyetlerimize en çok CHP’liler karşı çıkıyor. Gelsinler yönetime girsinler. Ben elimi taşın altına koymaya hazırım dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom