Karamürsel Belediyesin'de silahlı tehdit

haberoldun.com Haberine göre Kocaeli Karamürsel’de Belediye binasın’da Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile görüşmeye giden Mustafa Öztürk (47)

Karamürsel Belediyesin'de silahlı tehdit Karamürsel Haber

Bu haber aynı zamanda Karamürsel Cumhuriyet Başsavcılığına bir suç duyurusudur. Her ne şekilde olursa olsun bir vatandaşın Karamürsel Belediyesi'ne gidip burada silahla tehdit edilmesi veya kendisine silah gösterilmesi'nin hiç bir şekilde karşılığı yoktur. 

haberoldun.com Haberine göre Kocaeli Karamürsel’de Belediye binasın’da Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile görüşmeye giden Mustafa Öztürk (47) isimli vatandaş Karamürsel Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ferdi Gürses’e Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile bir konu hakkında görüşmek istediğini söyledi. Bunun üzerine Özel Kalem Müdürü Ferdi Gürses’in belediye başkanına ne diyeceksin konu ne dediğinde, Mustafa Öztürk İsimli vatandaşın ben yaklaşık 7 yıldır Kocaeli Belde A.Ş bünyesinde çalışıyorum.

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel’e gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na çalıştığı yerden başka bir bölüme geçmek istediğimi söyledim. Konuşmamız sırasın da Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yanlarında olduğunu ve konuyu onunda bildiğini söylemesi üzerine, özel kalem müdürü Ferdi Gürses’in oturduğu koltuktan kalkarak üzerinde taşıdığı belindeki silahı göstererek benim adam vurma yetkim var sen biliyor musun dediği iddia edildi.

Bunun üzerine ne olduğunu anlayamayan Mustafa Öztürk neden bana silah çekiyorsun benimi öldüreceksin ben sadece İsmail Yıldırım ile görüşecektim dediği ve bu esnada yanında bulunan iki kişinin daha olduğunu söyleyen Öztürk; ne yapacağımı bilemedim elim ayağım boşaldı ben sadece bir sorunumu belediye başkanına iletmek istedim ama ölümle tehdit edildim.

Bir özel kalem müdürü makamına gelen bir kişiye nasıl silah çekip ölümle tehdit eder anlamadım. Odadan çıktıktan sonra beni birkaç kişi aradı ve şikayetçi olmam gerektiğini, şikatçi olduğum takdirde başıma bir çok şey geleceğini söylemesi üzerine çok kortum. Bayramın dördüncü günü Akçay köyümüze gelen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık beyefendiye başımdan geçenleri bir, bir anlattım. Bu esnada yanımızda birçok kişi vardı ve Fikri Işık ne demek istediğini anladım takipçisi olacağım dediği bildirildi.

CUMHUR BAŞKANIMIZADA YOLLADIM

Mustafa Öztük AK Parti Kurulduğu günden bu yana her aşamada aktif görev aldığını başına gelen bu üzücü olayın bütün hayatını kararttığını, sürekli olarak tedirgin olduğunu dile getirdi. Her şeyi yazdım, başından geçenleri kendi el yazısı ile yazarak Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iadeli taahhütlü posta ile yolladığını ve artık ne işten çıkarılmaktan nede başına bir şey gelmesinden korkmadığını bildirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom