MHP Millet Vekili Saffet Sancaklı'dan Karamürsel Çıkarması

65. Dönem Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI, Kocaeli MHP İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve İl yöneticileri Karamürsel'e çıkarma yaptı. Karamürsel'de köyleri, çarşı esnafını ve temsilcilikleri gezen MHP Teşkilatı

MHP Millet Vekili Saffet Sancaklı'dan Karamürsel Çıkarması Siyaset

65. Dönem Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI, Kocaeli  MHP İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve İl yöneticileri Karamürsel'e çıkarma yaptı. Karamürsel'de köyleri, çarşı esnafını ve temsilcilikleri gezen MHP Teşkilatı Karamürsel Halkı tarafından sevgi ile karşılandı.

Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ve İlçe yönetimi tarafından dün hazırlanan programa 65. Dönem Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI, Kocaeli  MHP İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve yönetimi'nin yanı sıra bir çok MHP'li programa katıldı. İlk olarak Karamürsel MHP İlçe başkanlığında bir araya gelen partililer buradan, Karamürsel Kocaelisporlular Derneğine geçtiler. Dernek Başkanı Ömer KILINÇSOY yönetimi ve üyeleri ile karşıladığı MHP Teşkilatını yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgilendirdi.

Sancaklı, gençler ile Kocaelispor ve Türk futbolu hakkında sohbet etti. Ardından Dernek Başkanı Ömer KILINÇSOY Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI İl ve İlçe başkana isimlerinin yazılı olduğu kaşkolları hediye ederek ziyaret dolayısıyla teşekkür ettiler.

ARDINDAN KÖYLER VE TEMSİLCİLİKLER ZYAİRET EDİLDİ

Saffet SANCAKLI, İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve İl Yöneticileri ile İlçe Başkanı Çetin ÖKSÜZ ve İlçe Yöneticileri Karamürsel Karapınar Mahalle Temsilciliğine ziyarette bulunana gurup. Mahalle Temsilcisi Metin AYDOĞDU'nun hazırladığı ikramlar eşliğinde ülke gündemi hakkında hasbihalde bulunuldu. SANCAKLI Karapınar mahllesinde halkın sorularını yanıtlayarak gönüllere taht kurdu. Ziyaret sonunda vatandaşların kendilerine gösterilen ilgi ve samimiyet dolu  ziyaretten duydukları memnuniyetlerini sunarak ziyaretin tekrarlanmasını istediler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom