Karamürsel'de 2017-2018 ilk ders zili ile başladı

Karamürsel'de 2017-2018 Eğitim ve öğretim yılı İlköğretim haftası Kaymakam Hikmet Özbağcı İlk Öğretim okulunda çalınan ilk zil ile başladı.

Karamürsel'de 2017-2018 ilk ders zili ile başladı Eğitim

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle Karamürsel Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim okulunda çalınan ilk ders zili ile başladı.

İlköğretim haftası programı, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu,Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Okul Müdürleri ve velileri ve çok sayıda velinin katılımı ile başladı.

Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim  Okulunda saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okulu Müdürü Özden Seferoğlu yaptı.

Ardından Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır’ın yaptığı konuşmadan sonra okul öğrencileri tarafından şiirler okundu, okul öğrencilerinin hazırladığı gösteri sonrası okul hayatına yeni başlayan 1. Sınıf öğrencilerine 4.sınıf öğrencilerinden motivasyon hediyeleri takdim edildi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom