Değirmendere'de korkunç olay, çatı yaparken elektrik çarptı

Değirmendere’de  akıl almaz bir kaza yaşandı. Evlerinin çatı katı balkonunu kapatmak için iple bağladıkları demir profil çeken iki kişi tam profili eve alırken

Değirmendere'de korkunç olay, çatı yaparken elektrik çarptı Polis

Değirmendere’de  akıl almaz bir kaza yaşandı. Evlerinin çatı katı balkonunu kapatmak için iple bağladıkları demir profil çeken iki kişi tam profili eve alırken, elektrik teline takılması sonucu akıma kapıldı. Erkan Aksan adlı ev sahibi olay yerinde vefat ederken, ona yardım eden Cengiz Çelik yaralandı.

 

Değirmendere, Atatürk Mahallesi, Harman Tarla Caddesi, Martı Apartmanı’nda çok feci bir kaza yaşandı. İddiaya ve görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre, Erkan Aksan kendisine ait olan dubleks dairenin çatı katında Cengiz Çelik ile birlikte balkonu kapatmak için çalışıyordu. İkili üst kata dışarıdan profil boruları iple bağlayıp, eve çekiyorlardı.

ELEKTRİK TELİNE TAKILDI

Yukarı çekip tam içeri almaya çalıştıkları sırada elektrik teline takılması sonucu, Aksan ve Çelik elektrik akımına kapılıp, feci şekilde yaralandılar. Olay yerine derhal ambulans ve sağlık ekibi çağrıldı. Cengiz Çelik ambulans ile hemen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne götürülürken, ağır yaralanan Erkan Aksan’a ise 30 dakikaya yakın kalp masajı yapılmasına rağmen, bir türlü hayata dönemeyerek, vefat etti. Bu feci kaza ile ilgili polis soruşturma başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom