Karamürsel'de salgınmı var! Vatandaşlar aynı şikayetle

Karamürsel'de son günlerde aynı şikayetle Karamürsel Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocaklarına giden hastaların sayısında büyük bir artış var.

Karamürsel'de salgınmı var! Vatandaşlar aynı şikayetle Sağlık

Karamürsel'de son günlerde miğde bulantısı, kusma ve ateş gibi aynı şikayetle Karamürsel Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocaklarına giden hastaların sayısında artış olması vatandaşları tedirgin ediyor.


ÇOCUKLARA BULAŞTI
Karamürsel'de yaşayan bir çok vatandaş gazetemizi gerek arayarak, gerekse mesaj bırakarak ishal, ateş ve miğde bulantısı şikayeti ile hastane ve sağlık ocaklarına gittiklerini burada tedavi gördükleri hekimlerin musluk suyu içmemeleri konusunda uyarıldıklarını dile getiren vatandaşlar. Biz ve çocuklarımız hasta oldu lütfen bu konuyu gündeme getirin ve diğer aileler dikkat etsin bilgisi verildi.


HAZIR SU TÜKETİN
Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada vakalrın çoğalmasında hava şartları ve musluktan içilen suyun neden olabileceği bilgisi paylaşıldı.
İlçede bir salgın olup olmadığı ile ilgili net bir açıklama yapılmazken, yetkililerin konu ile ilgili olarak bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom