İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürselli Hanımları spora teşvik etmek için

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürselli hanımları spora teşvik etmek için kolları sıvadı.

İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürselli Hanımları spora teşvik etmek için Yaşam

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürselli hanımları spora teşvik etmek için kolları sıvadı.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İsmail Yıldırım yaptıkları toplantıda gündem; ‘’ Hanımları Spora Teşvik Etmek İçin Yapılacak Çalışmalar ‘’ oldu.

Proje 3 madde

 1. Çocuklar okula Hanımlar spora kampanyası kapsamında okullarda ve okul bölgelerinde oluşturulacak alanlarda çocukları okula giden velilerin spor yapması için çalışmalar yapılacak.

2. Kalıcı konutlar bölgesinde oturan Hanımların spor yapabilmesi için Kalıcı konutlar iş hanının 2.katında bulunan iş yerlerinden kadınlara yönelik spor alanı oluşturulacak.

3.Ereğli mahallesinde Hanımların spor yapabilmeleri için spor salonu inşa edilmesi kararı alındı. 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte sahaya inerek yapılacak proje alanlarını gezen Yıldırım ve Karamürsel’de spora gönül vermiş Efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı proje kapsamında spor salonu olarak kullanılacak okul ve okul bölgelerinde ki spora elverişli alanları gezdiler.

Karamürselli Hanımları spora teşvik ederek günde en az 5000 bayanı spor ile buluşturmayı amaçlayan proje  en yakın zamanda hayata geçecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom