Karamürsel'de çocuklar artık yaşadı

Karamürsel'de açıldığı günden bu yana yaptığı bir birinden güzel yenilikler ile bölgede adından sürekli söz ettiren KID'S CORNER 2017-2018 Yılında yine bir ilke imza atıyor.

Karamürsel'de çocuklar artık yaşadı Yaşam

Karamürsel'in çocuk eğlence merkezi KID'S CORNER  bir ilke daha imza attı

Karamürsel'de açıldığı günden bu yana yaptığı bir birinden güzel yenilikler ile bölgede adından sürekli söz ettiren KID'S CORNER 2017-2018 Yılında yine bir ilke imza atarak Eğitim ve Öğretim yılında tüm Karamürselli çocukları ve tabi ki ailelerini mutlu edecek özel hafta sonu etkinlikleri hazırladı.

03-06 ve 07-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar için özel hazılanan 10 (on) kişilik özel sınıflarla bütün çocukları ve ailelerini hafta sonu etkinliklerine bekliyorlar.

Özelllikle Büyük şehirlerde son zamanlarda oldukça popüler olan Atölye çalışmaları artık Karamürsel KID'S CORNER sayesinde ilçemizde de gerçekleştirilecek.

Dans , el sanatları , mutfak atölyeleri gibi çocukların ilgisini çekebilecek bir çok değişik program , eğitmenler eşliğinde , arzu edilirse velilerinde katılımı ile gerçekleşebilecek.

Ön kayıt sistemi ile çalışan eğlence ve aktivite merkezi siz misafirlerine hafta sonlarında çocuklarınız ile beraber güzel ve kaliteli vakit geçirebilmeniz için alternatifler sunuyor.

İlk dönem atölyelerinin programını görmek ve kayıt yaptırmak isterseniz işletme sahibi Pınar Çelebioğlu ile 0 532 266 16 03 numaralı telefondan görüşebilir , yada sosyal medya sayfamızdan https://www.facebook.com/karamurselkidscorner/?ref=bookmarks sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlk atölye etkinlikleri Ekim ayının ilk hafta sonunda başlayacağı duyuruldu.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom