Karamürsel MHP Teşkilatı Kocaeli'ye örnek olmaya devam ediyor

Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi vatandaşları şaşırtmaya devam ediyor. Karamürsel MHP Teşkilatı uzun bir zamandır Karamürsel'in bütüm mahallelerini gezerek

Karamürsel MHP Teşkilatı Kocaeli'ye örnek olmaya devam ediyor Siyaset

Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi vatandaşları şaşırtmaya devam ediyor. Karamürsel MHP Teşkilatı uzun bir zamandır Karamürsel'in bütüm mahallelerini gezerek vatandaşla buluşmaya devam ediyor.

Karaşılarında MHP İlçe teşkilatını gören vatandaşlar "Hayırdır seçim varda bizim haberimiz yok" tepkisi verirken İlçe Başkanı Çetin ÖKSÜZ ve Yönetimi Karamürsel'de MHP Teşkilatının yep yeni bir hal aldığını ve sadece seçim zamanı vatandaş ile buluşulmayacağını seçim öncesi ve sonrasında'da sürekli olarak ziyaretlerinin devam edeceğini dile getiren Çetin Öksüz, bizler Karamürsel MHP Teşkilatı olarak sürekli olarak sizler ile bir araya gelerek şikayet ve önerilerinizi dinleyerek Karamürsel'de yaşayan bütün vatandaşların refah ve huzur içinde yaşaması için bu yola çıktık bu nedenle ziyaretlerimiz sürekli devam edecektir dedi.

KÖYLÜ MAĞDUR BAŞKANIM

Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ve Yönetimi ile birlikte, Karamürsel Belediyesi Meclis Üyesi Selman Açık'da ziyaretlere eşlik ederek notlar aldı. 

Mahalle sakinleri ile köy kahvehanesinde sohbet eden MHP İlçe yönetimi Akçat halkının ortak sorunlarını dinledi. Sorunların başında hemen hemen her gün nedenini öğrenemedikleri elektrik kesintilerinin yaşandığını, yapılan yol çalışmalarının bir türlü bitmediğini, çiftçinin mahsüllerinin değerinin çok altında satmak zorunda kalıp maddi sıkıntılar yaşadıklarını İlçe Başkanı Çetin ÖKSÜZ ile yaptıkları sohbette dile getirip destek isteklerini ilettiler. Mahalle sakinleri MHP İlçe teşkilatına yaptıkları ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundular.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom