Karamürsel CHP Mahalle seçimleri coşku ile başladı

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi olan delege seçimleri bu gün başladı.  Mahalleler için ilçe kongre delegeleri ve ön seçim delegeleri bu gün yapılacak seçimler

Karamürsel CHP Mahalle seçimleri coşku ile başladı Siyaset

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi olan delege seçimleri bu gün başladı.  Mahalleler için ilçe kongre delegeleri ve ön seçim delegeleri bu gün yapılacak seçimler sonrası belirlenecek.

01.10.2017 Tarihinde (pazar) günü ise merkez ve merkeze yakın olan büyük mahalleler için delege seçimleri yapılacağı duyuruldu.

112 ilçe kongre delegesinin yanı sıra 168 ön seçim kongresinin belirleneceği CHP Karamürsel’de yaklaşık olarak 800 partili sandık başında oy kullanacağı belirtildi.

 

CHP Karamürsel Akçat mahallesinde 1 kongre delesi, Avcıköy mahallesinde 1 kongre delegesi, Çamçukur mahallesinde 1 kongre delegesi, Çamdibi mahallesinde 1 kongre delegesi, Fulacık mahallesinde 2 kongre delegesi 1 ön seçim delegesi, Hayriye mahallesinde 1 kongre delegesi, İhsaniye mahallesinde 1 kongre delegesi, İnebeyli mahallesinde 1 kongre delegesi, Kadriye mahallesinde 1 kongre delegesi, Karaahmetli mahallesinde 1 kongre delegesi, Karapınar mahallesinde 1 kongre delegesi, Kızderbent mahallesinde 2 kongre delegesi 2 ön seçim delegesi, Nusretiye mahallesinde 1 kongre delegesi, Oluklu mahallesinde 1 kongre delegesi, Osmaniye mahallesinde 1 kongre delegesi, Pazarköy mahallesinde 1 kongre delegesi, Safiye mahallesinde 1 kongre delegesi, Semetler mahallesinde 1 kongre delegesi, Senaiye mahallesinde 1 kongre delegesi, Suluderemahallesinde 1 kongre delegesi ve Tahtalı mahallesinde 1 kongre delegesi seçileceği bildirildi.

Bu Pazar günü parti binasında yapılacak delege seçimlerinde ise merkez ve merkeze yakın olan büyük mahallelerde delege seçimleri belirlenecek. 4 Temmuz mahallesinde 41 kongre delegesi 80 ön seçim delegesi, Dereköy mahallesinde 3 kongre delegesi 4 ön seçim delegesi, Ereğli mahallesinde 9 kongre delegesi 16 ön seçim delegesi, Kayacık mahallesinde 29 kongre delegesi 56 ön seçim delegesi, Tepeköy mahallesinde 4 kongre delegesi 5 ön seçim delegesi ve Yalakdere mahallesinde 3 kongre delegesi 4 ön seçim delegesi belirlenecek.

CHP Karamürsel ilçenin kongresi'nin büyük olasılıkla Karamürsel Altınkemer Kültürmerkezin'de 2 Aralık’ta yapılacağı bildirildi.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom