Şinasi Yazar Tekrar Başkan olmayacağını açıkladı

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şinasi Yazar gazetemize yaptığı açıklamada 2012 Yılından bu yana onur ve şeref duyarak yaptığım

Şinasi Yazar Tekrar Başkan olmayacağını açıkladı Siyaset

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şinasi Yazar gazetemize yaptığı açıklamada 2012 Yılından bu yana onur ve şeref duyarak yaptığım Karamürsel CHP Seçimlerinde aday olmayarak bayrağı daha yukarılara taşıyacak arkadaşlarıma devredeceğim dedi.


DAVA BİZİM DAVAMIZ
Şinasi Yazar yaptığı açıklamada 2 dönemdir her gününde gurur duyarak taşıdığım başkanlık bayrağını ilk günkü heyecan ile benim gibi davamıza gönül vermiş başka bir arkadaşıma devredeceğini duyurdu. 


KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde bulunan yol arkadaşlarım ile başkanlık sonrası yine aynı şekilde çalışarak yeni seçilecek olan başkanımıza var gücüm ile her zaman desteklemeye devam edeceğimdedi. 


KARAMÜRSEL'DE CHP RÜZGARI ESMEYE DEVAM EDECEK
İlçe Başkanı Yazar, Karamürsel'de Cumhuriyet Halk Partisi'ne güven ve inancın her geçen gün artarak devam ettiğini dile getirirken. Vatandaşlar gönül rahatlığı ile inanarak ve bizlere güvenerek kapımızı çalıyorlar.

Gerek İlçe Başkanı olarak şahsım, gerek Karamürsel Meclisin'de bulunan meclis üyesi arkadaşlarım, gerekse çıktığımız bu yolda bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen dava arkadaşlarım gece, gündüz demeden Karamürsel'de yaşanan her türlü olumsuzluğun karşısında durarak, yapılan doğru işleride her zaman takdir ettik.


İlçe örgütümüz her zaman olduğu gibi yine büyük bir hassasiyet ile Karamürsel'de her zaman çalınacak bir kapı olmaya devam edecektir, diyen Şinasi Yazar; evet tekrar başkan adayı olmayacağım ama her daim bu partinin bir neferi olarak hizmet vermeye devam edeceğim dedi. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom