İsmail Yıldırım Antalya'da

İsmail Yıldırım Antalya'da 8 ilçe belediye başkanı ve Büykşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından

İsmail Yıldırım Antalya'da Siyaset

İsmail Yıldırım Antalya'da 8 ilçe belediye başkanı ve Büykşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katıldı.

8 ilçe belediye başkanı ve Büykşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen 4. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katılım göstermek için Antalya’ya gitti.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Antalya’ya gelen belediye başkanları oldu.

Darıca, Körfez, İzmit ve Belediye başkanlarının Antalya’daki programlara katılıp katılmayacağı merak ediliyor. Toplantı 9 ve 10 ekim tarihlerinde yoğun bir şekilde gerçekleştirileceği bildirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom