KARAMÜRSEL'İN UNUTULMAZ BAŞKANI ÖZCAN ÖZALGIN YOĞUN BAKIMDA

İlçemizde çok geniş bir kesim tarafından tanınan ,saygı duyulan ve sevilen, Karamürsel’de üç dönem üst üste belediye başkanlığı yapan ve ‘efsane başkan’ olarak anılan Özcan Özalgın, yoğun bakımda. Özalgın’ın, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde çok riskli bir ameliyat geçirdiği, bu yüzden yoğun bakımda tedavi gördüğü bilgisi verildi.

KARAMÜRSEL'İN UNUTULMAZ BAŞKANI ÖZCAN ÖZALGIN YOĞUN BAKIMDA Karamürsel Haber

KARAMÜRSEL'İN UNUTULMAZ BAŞKANI ÖZCAN ÖZALGIN YOĞUN BAKIMDA

İlçemizde  çok geniş bir kesim tarafından tanınan ,saygı duyulan ve sevilen, Karamürsel’de üç dönem üst üste belediye başkanlığı yapan ve ‘efsane başkan’ olarak anılan Özcan Özalgın, yoğun bakımda. Özalgın’ın, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde çok riskli bir ameliyat geçirdiği, bu yüzden yoğun bakımda tedavi gördüğü bilgisi verildi.

 

BU AMELİYAT TÜRKİYE’DE BİR İLK

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde  Prof. Dr. Dayimi Kaya tarafından Türkiye’de ender uygulanan bir yöntemle kalp kapakçığı ameliyatına alınan Özcan Özalgın’ın bir-iki gün içinde yoğun bakımdan çıkması bekleniyor. Hastanede bekleyen Özalgın’ın çocukları ameliyatın başarılı geçtiği, en kısa zamanda babalarıyla birlikte Karamürsel’e döneceklerini belirttiler.

Bizlerde  KARAMÜRSEL.TV  Ailesi  olarak çok değer verdiğimiz başkanımıza acil şifalar diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom