Karamürsel İçmesuyu Tesisleri Çalışmaları Devamediyor

Karamürsel İçmesuyu Tesisleri Proje Teknik Raporu Çalışmaları kapsamında İSU Genel Müdürlüğü ile toplantı ve arazi çalışmaları yapıldı.

Karamürsel İçmesuyu Tesisleri Çalışmaları Devamediyor

İhsaniye ve Avcıdere Barajlarından Kocaeli İlinin Karamürsel ilçesisahil şeridinde yer alan ve sahil kesimindeki mahallelerin uzun vadede içme, kullanma suyu teminini sağlamak amacıyla yapılan Kocaeli Karamürsel İçmesuyu Tesisleri Proje Teknik Raporu işi kapsamında İSU Genel Müdürlüğü ile toplantı ve arazi çalışmaları yapıldı.

 

Toplantıya DSİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Daire Başkanlığı  Planlama Şube Müdürü Şule Çolakoğlu Köse, Proje Şube Müdürü Berat Alp Sarıkavak, Jeoloji Mühendisi Banu Ayerden, Arıtma Tesisi Şube Müdürlüğünden Dilek Akmaz  ile birlikte Bursa Bölge Müdürlüğümüzü temsilen İçmesuyu Şube Müdürü Metin Susam, Planlama Şube Müdürü Mustafa Gördeli, 15.Şube Müdürü Cahit Aşkan, Planlama Başmühendisi Cemal Vatansever, Jeoteknik Hiz. Başmühendisi Kamil Keskin , İnşaat Mühendisi Halil İbrahim Kurban ve  İSU Genel Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Toplantıda yapılması planlanan ana isale hattı, arıtma tesisi yeri, arıtmadan ayrılarak mevcut içmesuyu sistemine ait depolar ve önerilecek depolara giden bağlantı hatları, yeni su depoları, terfi merkezleri gibi gerekli içmesuyu tesisleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Daha sonra arazide önerilen tesisler hakkında incelemeler yapıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom