İsmail Yıldırım'dan örnek davranış

Karamürsel Belediyesi’ni yöneten İsmail Yıldırım tek başına geldiği meclis toplantısından yine tek başına ayrıldı. Dün yapılan meclis toplantısı sonrası Kocaeli'nin gündemine oturan Yıldırım 11 Belediye başkanını ezip geçerek

İsmail Yıldırım'dan örnek davranış

Eğer bugüne kadar hiç belediye meclisine gitmediyseniz mutlaka vakit ayırın ve bir gün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin meclisine gidin. Düzenli olarak takip edersiniz meclis tarihleri kocaeli.bel.tr adresinden yayınlanıyor. Meclise gittiğinizde belediye başkanlarını, daire başkanlarını, ve yetkili müdürleri izleyin.

Özellikle meclis toplantı salonuna girerken ve çıkarken müthiş bir curcuna oluyor. Onlarca danışman, koruma ve şoför hep bir ağızdan “başkanım bu taraftan” diye bağırıyor. İnanın başkanlar bile kimin kime bağırdığını, hangi tarafa gideceklerini bilemiyor.

Tam bir israf. O korumalara, o danışmanlara ve şoförlere her ay ne kadar para ödeniyor, başkanların keyfi için ne kadar emek gücü boşa gidiyor diye düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz.

ARACINI KENDİ KULLANDI

Karamürsel Belediyesi’ni yöneten İsmail Yıldırım tek başına geldiği meclis toplantısından yine tek başına ayrıldı. Dün yapılan meclis toplantısı sonrası Kocaeli'nin gündemine oturan Yıldırım 11 Belediye başkanını ezip geçerek büyük bir örnek teşkil etti ve Kocaeli'de dün ve bu gün en çok konuşulan kişi olmayı başardı.

Aracını kendi kullanan İsmail Yıldırım’ın, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan 3 sınıf aşağıda bir araca binmesi de dikkat çekti. İsmail Yıldırım BMW’nin en alt segment olan 3.20 aracına binerken, Nevzat doğan en üst segment olan 7.40’ı şoförleri, danışmanları ve korumalarıyla birlikte kullanıyor.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom