Karamürsel'in başarılı futbolcusuna çirkin saldırı

Suadiyesporlu taraftarlar, Ali Rıza Bat ve Abdullah Ay yaralandılar. Sahada tam bir zorbalık yaşanırken, futbolcuları taraftarların elinden zorlukla kurtuldu. Polis ise olayları sadece seyretti.

Karamürsel'in başarılı futbolcusuna çirkin saldırı Spor

90 DAKİKA KÜFÜR ETTİLER

Dün oynanan Suadiyespor ile Değirmenderespor arasında ki karşılaşma sonrası görmek istemediğimiz olaylar yaşandı. Maç boyu Değirmenderespor futbolcularına küfürler edilirken, hakem maçı korkudan yönetemedi ve bir çok hata yaptı. Penaltıları vermezken, atılan nizami golü de geçersiz saydı.

 

KARAMÜRSELLİ BAŞARILI FUTBOLCUYA  SALDIRDILAR

2-1 biten maçın sonunda hemen sahaya giren Suadiyesporlu taraftarlar, Değirmenderespor futbolcularına saldırdı. Saldırı esnasında futbolculara Ali Rıza Bat ve Abdullah Ay hastanelik oldu. Futbolcular zorlukla taraftarların elinden kurtuldu. Polis ise olayları seyretmekle yetindi ve çok sonra müdahale etti.

Yere düşüp kendinden geçen Karamürsel'in başarılı futbolcusu Ali Rıza Bat' kendinden geçmesine rağmen vuran bir çok kişi başarılı futbolcumuzu hastanelik ett.

Hastanelik olan futbolcular tedavi altına alınırken, sağlık durumları iyi olmadığı bildirildi. Oysaki maç öncesi yöneticiler birbirine çiçekler vermiş dostane bir görüntü sergilenmişti. Suadiyespor taraftarlarını kınıyor,  Kocaeli Amatör Futbol Federasyonunu, kentimizi yönetenleri göreve davet ediyoruz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon