Kaymakamdan Seçim Öncesi Siyasi İlçe Başkanlarıyla Toplantı

Kaymakamdan Seçim Öncesi Siyasi İlçe Başkanlarıyla Toplantı Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesinde parti başkanlarıyla seçim güvenliği konulu toplantı yaptı. Karamürsel Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda konuşan Kaymakam Ahmet Narinoğlu, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler dolayısıyla alınacak güvenlik tedbirlerini ve uyulması gereken kuralları anımsatmak amacıyla ilçe başkanlarıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Kaymakamdan Seçim Öncesi Siyasi İlçe Başkanlarıyla Toplantı Siyaset

Kaymakam’dan Seçim Öncesi Siyasi İlçe Başkanlarıyla Toplantı

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesinde parti başkanlarıyla seçim güvenliği konulu toplantı yaptı.

Karamürsel Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda konuşan Kaymakam Ahmet Narinoğlu, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler dolayısıyla alınacak güvenlik tedbirlerini ve uyulması gereken kuralları anımsatmak amacıyla ilçe başkanlarıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Aday ve partilerin kanunun belirlediği konulardan kaçınması gerektiğini belirten Narinoğlu, şunları söyledi: ''Seçimlerin huzur, güven ve demokratik bir ortam içerisinde gerçekleşmesi için alınması gereken tedbirleri hep beraber üzerinden geçip değerlendirdik. Özellikle engelli vatandaşlarımızın oy kullanımını kolaylaştırmak amaçlı kamu kurum ve kuruluşlarımıza talimat vereceğiz. Bu toplantımızdaki amaç yapılacak olan genel seçimin ilçe genelinde refah bir ortamda geçmesini sağlamak ve bu konuda partilere ve temsilcilerine düşen görevleri yerinde tartışarak olumsuz bir duruma yol açmamaktır.'' Toplantı Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler ve Karamürsel Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu’nun ''Seçim güvenliği'' konulu sunumun ardından sona erdi.

Toplantıya Karamürsel Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, Karamürsel AKP İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, MHP ilçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, SP İlçe Sekreteri Mustafa Güntürk, DP İlçe Başkanı Erdem Açıkel, Vatan Partisi İlçe Başkanı Sibel Çelik Fitoz katıldı

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom