İsmail Yıldırım nerede güreşiyor!

Karamürsel bilindiği üzere "GÜREŞÇİLER DİYARI" olarak anılmaya devam ediyor. İlçemizin giriş ve çıkışlarında KOCAMAN, KOMAN yazılarla "GÜREŞÇİLER DİYARI KARAMÜRSEL" yazar.

İsmail Yıldırım nerede güreşiyor! Karamürsel Haber

Karamürsel bilindiği üzere "GÜREŞÇİLER DİYARI" olarak anılmaya devam ediyor. İlçemizin giriş ve çıkışlarında KOCAMAN, KOCAMAN yazılarla "GÜREŞÇİLER DİYARI KARAMÜRSEL" yazar.

Fakat son dönemlerde ilçede güreşe ve güreşçiye yeteri kadar destek ve önem verilmediği için "GÜREŞ VE GÜREŞÇİLER" nerede ise yok oldu. Hatta o kadar yok oldu ki, artık güreşçiler diyarı Karamürsel'de güreşler bile düzenlenmez oldu.
İlçe bu duruma gelmiş güreş ve güreşçiler ile anılmaz olması üzerine Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım hemen atağa geçti ve Karamürsel'in tekrar güreş ile anılması için kolları sıvadı ve sahalara çıktı.

 

KASKF'nun Antalya Belek'te düzenlediği, “4. Başkanlar Kurulu Çalıştayı” oldukça renkli, eğlenceli ve güzel anlara sahne oldu. Çalıştaya katılan Belediye Başkanları ve Spor adamları da, boş zamanları oldukça iyi şekilde kullandılar. Ancak bir ara, otelin sahilindeki çimlerde yağlı güreş tutan 2 iki isim bir anda sahili dolduran yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Bu isimlerden birisi, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, diğeri ise Gölcük Dorukspor Karate Kulübü Başkanı Milli Sporcu Olcay Küçükateş di. Başkan Yıldırım ile Küçükateş'in nefes kesen güreşine, oldukça sert geçen el enseler damgasını vurdu. Sahilde bulunan herkesin, cep telefonu ile görüntülediği ve yaklaşık bir saat süren güreş sonrası İsmail Yıldırım ilçemizin adını tekrar güreşle duyurmayı başardı.

Hatta Antalya'dan dönen İsmail Yıldırım'ın ilçemizi ve güreşimizi temsil etmek için Yurtdışına çıkarak ilçemizin güreş denilince ilk akla gelen isimleri ile  yurt dışında katıldıkları etkinliklerde ilçemizi temsil ettiği iddia edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom