Sedaş esnafı'da Vatandaşı'da çıldırttı

Karamürsel'de SEDAŞ elektrik kurumu keyfe keder kesintiler ile esnafı'da vatandaşı'da en yoğun ve tek para kazandığı günde ulu orta ortada bıraktı.

Sedaş esnafı'da Vatandaşı'da çıldırttı Bölgesel

Karamürsel'de  SEDAŞ elektrik kurumu keyfe keder kesintiler ile esnafı'da vatandaşı'da en yoğun ve tek para kazandığı günde ulu orta ortada bıraktı.
Gazetemize ulaşan çok sayıda vatandaş özellikle Karamürsel Merkez'de sürekli olarak elektriklerin kesildiğini, bu kesintilerin kimsenin haberi olmadan yapıldığını ve saatlerce elektrikler olmadığı için büyük bir mağduriyet yaşandığını şikayet ederken; yetkililere ulaşmanın mümkün olmadığını ve ulaştıkları zamanda kimseden sağlıklı bir yanıt alınamadığını iddia ettiler.
BU NASIL BİR MAĞDURİYET
Karamürsel Merkezde bulunan esnaflar işlerin zaten çok bozuk olduğunu, buda yetmezmiş gibi birde Karamürsel'in en yoğun günü olan cuma günü en işlek saatte öğlen saatinde elektriklerin kesildiğini ve saatlerdir gelmediğini bildirdi.
YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ
Bir çok vatandaş sürekli olarak kafalarına göre elektrikleri kesiyorlar! Ne resmi İnternet sitelerinde bir bildiri var. Nede anons yaptırıyorlar! Bunca saat elektriklerin olmamasının nedenini ise hiç bir yetkili söylemiyor! Ne zaman gelecek diye sorduğumuzda ise cevap vermiyorlar. Sedaş yetkililerini göreve davet ediyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom