Prof.Dr. Saadettin Hülagü’ye tepkiler çığ gibi büyüyor

Türk Eğitim-Sen Üniversite temsilcisi Mehmet Çeliköz’ü Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı ziyaret etti. Şanlı,

Prof.Dr. Saadettin Hülagü’ye tepkiler çığ gibi büyüyor Eğitim

Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz geçtiğimiz günlerde yaşanan bu yersiz ve haksız bir şekilde mağdur edilmeye çalışılan Mehmet Çeliköz için başlatılan bu karalama çabalarının karşısında sonunakadar duracağı dedi.

Türk Eğitim-Sen Üniversite temsilcisi Mehmet Çeliköz’ü Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı ziyaret etti. Şanlı, “hukuksuz soruşturmalarla kurban vereceğimiz arkadaşımız yoktur” ifadelerini kullandı.

Şube Sekreteri tarafından yapılan basın açıklaması sonrası Kocaeli Üniversitesi tarafından Türk Eğitim-Sen Kocaeli Üniversite Temsilcisi Mehmet Çeliköz’e soruşturma başlatılmıştı.

İsmail Koncuk'ta tepki göstrdi

Yaşanan bu olay sonrası Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk da bu soruşturmaya tepki gestermişti. Genel Başkan Koncuk, KOÜ Rektörü Prof.Dr. Saadettin Hülagü’ye “Koskoca profesörlük ünvanın var, rektör olmuşsun ama yaptığına bak.” Şeklinde konuşmuştu

Türkiye'de 400 bin kişi

Hakkında soruşturma başlatılan Türk Eğitim-Sen Kocaeli Üniversite Temsilcisi Mehmet Çeliköz’ü ziyaret eden şanlı yaptığı açıklamada, “Hiç kimseye haksız hukuksuz soruşturmalarla kurban vereceğimiz arkadaşımız yoktur. Sanmayın ki Mehmet Çeliköz bir kişidir. Kocaeli'de 10 bin Türkiye'de 400 bin kişidir. Başta saygıdeğer Genel Başkanımız İsmail Koncuk Beyefendiye ve yüzlerce gerek mesajla gerek telefonla destek olan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Tüm demokratik tepkilerimizi göstereceğiz” dedi.

 

MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Ertan Yılmaz ise konuyla ilgili sosyal medya hesabında şu şekide bir paylaşımda bulundu;

 

Kocaeli Üniversitesi #FETÖ'cülerden Temizlenecek, İlim İrfan Yuvası Olacak, Teknoloji ve Bilim İle Anılacak Diye Düşünürken Sayın Rektör Göreve Geldiği Günden Beri Ülke Menfaatleri Dışında Hiçbir Menfaati Düşünmeyen Ülkücülerin Üzerine Gelmeye Başladı.

#Rektör #Hülagü Şimdi ise Kocaeli Üniversitesi'nde Memur Olarak Çalışan  Eski Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet çeliköz 'ü Hiçbir Gerekçe Yokken Soruşturma Açarak Ülkücülere Savaş Açmış. Savaş Açmış Ama Bilmiyor ki Ülkücüler Suriyeliler Gibi Savaştan Kaçmaz, Siperden Sipere Koşarlar.

 

Ülkücüleri tasfiye etmeye çalıştı

Aslında Bu Ülkücülere Açtığın İlk Savaşta Değil. Konsey Seçimlerini De İptal Ederek Ülkücüleri Tasfiye Etmeye Çalışmıştı. Ve Bunun Üzerine Üniversitesi'nin İktidara Yakın Olan Yetkili Sendikası Seçimlerin İptalinde FETÖ'nün Parmağı Olduğunu İddia Etmişti.

 

Rektör Hülagü'nün Meral Akşener Oluşumuna Ciddi Destek Verdiğini Biliyoruz. Herkesin Siyasi Görüşüne de Saygı Duyuyoruz. Ancak Ülkücülere Yaptığın Kıyımın Talimatlarını Nereden Aldığını da Amacını da Gayet İyi Biliyoruz.

Ve Sabrımızın Taşacağı O Günü Bekliyoruz...

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom