Palet Ayakkabı müşterisini hem mağdur etti, hem alay etti

İzmit Palet Ayakkabıdan kışlık bir ayakkabı aldığını belirten bir vatandaş PALET AYAKKABI Tarafından mağdur edildiğini söyliyerek PALAT Ayakkabı isimli firmadam şikayetçi oldu.

Palet Ayakkabı müşterisini hem mağdur etti, hem alay etti Bölgesel

İzmit Palet Ayakkabıdan kışlık bir ayakkabı aldığını belirten bir vatandaş PALET AYAKKABI Tarafından mağdur edildiğini söyliyerek PALAT Ayakkabı isimli firmadam şikayetçi oldu. Vatandaşı hem mağdur edip hemde üzerine alay eder gibi kendisine bir kağıt yollandığını söyliyerek ben mağdur oldum umarım başkaları mağdur olmaz dedi.


Olay geçtiğimiz günlerde İzmit Outlet Center içerisinde bulunan PALET Ayakkabı isimli firmadan kışlık bir ayakkabı aldığını, ayakkabıyı ilk giydiğinde içerisinden taban kısmından bir metal çıkarak ayağına battığını ve bunun üzerine firmayı arayarak başına gelenleri anlatan mağdur vatandaş sonrasında yaşananların tam bir fiyasko olduğunu söyledi.
PALET Ayakkabı isimli firmanın merkezini arayarak başına gelenleri anlatan mağdur vatandaş, genel merkezin ayakkabıyı aldığınız yere götürün demesi üzerine ayakkabıyı alarak aldığım yere gittim.

Ayakkabıyı aldığı mağazada bir müdür olmaması yüzünden kimseye derdini anlatamadığını, yeni alınan bir ayakkabının içerisinden ayağına batan bir metal çıktığını söylemedi. Ayakkabıyı mağaza bırakıp yaklaşık bir hafta sonra yine mağazaya giden vatandaşa ayakkabınız incelendi. İçerisinde taban kısmında bulunan metaller çıkarıldı artık giyebilirsiniz diyen personele ben bu ayakkabının değiştirilmesini istiyorum tekrar ayağıma bir metal batmıyacağının garantisi yok diyen vatandaşa yapacak bişeyimiz yok!

Tekrar batarsa yine yardımcı oluruz denilmesi üzerine ayakkabıyı alarak mağazadan çıkan vatandaş böyle bir ticaret olmaz olsun! Ben 450 TL Olan bir ayakkabı indirime girdi diye aldım. Ama çok pişmanım ayağıma tekrar bişey batar diye ayakkabıyı giyemiyorum. Palet Ayakkabı isimli firmada hiç bir yetkili bulamıyorum bana alay eder gibi bir kağıt yolladılar kağıtta aynen şunlar yazıyor.

İzmit Palet mağazasından satın almış olduğunuz MARCOMEN marka 8690 DODLU BORDO YAKMA 44 NUMARALI ürün, incelenmek üzere firmamıza gönderilmiş olup. Test merkezi uzmanları tarafından titizlikle incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda;bahsi geçen şikayetin ÜRETİMİNDEN VE/VEYA KULLANILAN MALZEMEDEN KAYNAKLANAN BİR SORUN OLMADIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR.

Ürünün şikayeti doğrultusunda gerekli tadilat işlemleri firmamız tarafından yapılmış olup tarafınıza gönderilmiştir.

ÜRETİMDEN VE/VEYA KULLANILAN MALZEMEDEN KAYNAKLANMAYAN DURUMLARDA TALEBİNİZİ KABUL EDEMEYECEĞİMİZİ ÜZÜLEREK BELİRTMEK İSTERİZ...

Şimdi aşağıda ürünün içindeki metalin resimleri mevcuttur diyen mağdur vatandaş bu firmadan bir daha ayakkabı almıyacağını ve kendi gibi başkalarınında mağdur olmaması için bu şikayetinin yayınlanmasını istiyorum.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom