Adem Özgüneş görevini devretti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyükşehir olan illerin kongrelerini bir süreliğine durdurması talimatının ardından ana kademe

Adem Özgüneş görevini devretti Siyaset

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyükşehir olan illerin kongrelerini bir süreliğine durdurması talimatının ardından ana kademe kongrelerini tamamlayan ilçeler, gençlik ve kadın kolları kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Kartepe, Darıca, Gölcük ve Dilovası ilçeleri gençlik kolları kongrelerini gerçekleştirirken son olarak Karamürsel ilçesi de ana kademe kongresi heyecanıyla gençlik kolları kongresini tamamlandı.

Altın Kemer Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongreye; AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve partililer katıldı. Karamürsel'de AK Parti gençlik kolları görevini büyük bir başarı ile bu güne kadar yapan ve büyük takdir toplayan, mevcut Başkan Adem Özgüneş görevini yeni Başkan Onur Gökakın’a devretti. Başkan Kahraman, Gökakın’ın yönetimine başarılar dileyip, eski Başkan Adem Özgüneş’e bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı şükranlarını sundu.

Onur Gökakın yönetimi: Mustafa Çelik, Olcay Karataş, Tahir Nişancı, Mustafa Aköz, Muhammet Erdi İpek, Özgür Pekyürek, Tanju Ünal, Ergül Öpöz, Faruk Altınalan, Kübra Karadağ, Gamze Nur Dursun, Fatih Çetin, Burak Ergin, Selim Çınar, Nesrin Dikaltın, Hasan Gümüşalan, Emir Fındıklı, Barkın Üstün ve Ali Ünal İl Delegeleri; Adem Özgüneş, Onur Gökakın, Mustafa Çelik, Olcay Karataş, Tahir Nişancı, Mustafa Aköz, Muhammet Erdi İpek, Özgür Pekyürek, Hatice Parlak, Hakan Soylu, Faruk Altınalan, Kübra Kabadağ, Gamze Nur Dursun, Bülent Bilgiç, Burak Ergin, Selim Çınar, Nesrin Dikaltın, Hasan Gümüşalan, Emir Fındıklı, Barkın Üstün, Ali Ünal ve Özgür Karabulut.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom