Ahmet Narinoğlu'ndan 29 Ekim Mesajı

Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Ahmet Narinoğlu'ndan 29 Ekim Mesajı Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

        ‘’Kahraman milletimizin verdiği Kurtuluş Mücadelesi’nin başarıya ulaşmasının ardından, milletimize en yakışan rejim olan Cumhuriyet Rejimi’nin ve yeni Devletimizin kuruluşunun 94. Yıl dönümünü kutlamanın gurur, sevinç ve heyecanını içerisindeyiz.

        Değerli hemşehrilerim; aziz Türk milleti şanlı tarihinin verdiği azim ve gururla, yok olmayla karşı karşıya kaldığı, umudunu yitirdiği milli mücadele döneminde, tüm imkansızlıklara ve zorluklara rağmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde topyekün bir mücadele ile bağımsızlığını kazanmış, bu büyük zaferi Cumhuriyet ile taçlandırmış, tarihimize gurur ve onurla bakmamızı sağlayarak geleceğimize ışık tutmuştur.

        Şan ve şeref dolu geçmişimizde olduğu gibi, günümüzde de ülkemizin birliği ve bütünlüğünü bozmayı amaçlayan iç ve dış tehditlere aziz Türk milleti en iyi şekilde cevabını vermiş, birbirine daha çok kenetlenerek dosta düşmana, vatan sevgisinin nasıl olması gerektiğini bir kez daha göstermiştir.

        Milletimizin bağımsızlığından ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini tüm dünyaya ilan eden Cumhuriyet, çağdaş dünyada hak ettiğimiz yeri alma kararlılığımızın da göstergesi olmuştur.

        Cumhuriyetle yönünü belirleyen ve muasır medeniyetler seviyesini aşma hedefini gerçekleştirmek için 94  yıldır çaba gösteren ülkemiz, yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

        Bu inançla, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, aziz Türk milletinin ve Karamürselli hemşehrilerimin  Cumhuriyet Bayramı’nı  kutluyorum.’’

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom