KARAMÜRSEL’DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yıl dönümü Karamürsel'de coşku ile kutlandı.

KARAMÜRSEL’DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İsmail Yıldırım ve Cumhuriyet Savcısı Ali Öztürk tarafından kabul edilen Tebriklerin ardından Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yapıldı.

Hava muhalefeti nedeni ile Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen tören Kaymakam Ahmet Narinoğlu ve İsmail Yıldırım’ın öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla başladı. Ardından İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Kültürmekezin'deki törende, öğrencilerin hazırladıkları etkinliklerle devam etti. Öğrenciler konuşmalarını ve şiirlerini okumalarının ardından, hazırlanan halk oyunu gösterileri sergilendi.

 

29 Ekim cumhuriyet bayramı sebebiyle ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon ve spor yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Kaymakam Ahmet Narinoğlu,  İsmail Yıldırım, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız tarafından ödülleri verilmesinin ardından ilçe protokolü ve dereceye giren öğrenciler ile birlikte toplu fotoğraf çektirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom