Kocaeli'de flaş istifa Haluk Ulusoy istifa etti

İYİ Parti'nin Kocaeli'deki ilk İl Başkanı, iş adamı Haluk Ulusoy, sağlık problemlerini gerekçe göstererek il başkanlığı görevinden istifa etti!

Kocaeli'de flaş istifa Haluk Ulusoy istifa etti Siyaset

İYİ Parti'nin Kocaeli'deki ilk İl Başkanı, iş adamı Haluk Ulusoy, sağlık problemlerini gerekçe göstererek il başkanlığı görevinden istifa etti!

İşte istifa dilekçesi:

"Değerli Basın Mensupları ve Çok Kıymetli Hemşerilerim ,

Geçen hafta İYİ Parti Genel Merkezi tarafınızdan atanarak İl başkanı olarak görev yaptığım bir haftalık süre içerisinde şahsım özerinden İYİ partiye gösterilen büyük teveccüh karşısında yaşadığım mutluluğu sîzlere kelimelerle ifade etmem mümkün değil.

Özellikle Sayın Genel Başkan Meral Akşener hanımefendinin doğduğu ve büyüdüğü bu şehrin kamuoyundaki önemi malumunuzdur. Bu bilinçle gelen her telefona cevap vermek, gelen her mesaja karşılık vermek için büyük çaba gösterdim. Bir haftadır nerede ise geceleri sadece 4 saat uyku için zaman bulabildim. Gün erken başladı ve çok geç bitti.

Her ne kadar bu tempodan hiçbir mutsuzluğum olmasa da, dün akşam sağlığım bu aşırı tempo karşısında uyarı vermeye başladı.

Dün akşam aşırı yükselen tansiyonumu düşürmek çok uzun zaman aldı. Geçmişten beri gelen kardiyolojik problemlerimden ötürü son günlerde yüklendiğim aşırı stresin önümüzdeki günlerde de artarak devam edeceği gerçeği, eşim ve çocuklarımdan bu sebeple gelen büyük baskı, doktorumun da onlara katılması beni karar almaya zorunlu kılmıştır.

İYİ Parti hareketine sağlığım el vermediği için, ilerleyen günlerde zarar vermemek adına , henüz daha yolun çok başındayken İYİ Parti İl Başkanlığı görevimi bıraktığımı kamuoyuna saygılarımla arz ederim"

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom