Karamürsel Emniyet Durmak bilmiyor

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler durmak bilmiyor. Son zamanlarda ilçe genelinde bir çok başarıya imza atan Karamürsel Emniyet Müdürü Okan Tekin ve ekibi, ilçe genelinde

Karamürsel Emniyet Durmak bilmiyor Polis

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler durmak bilmiyor. Son zamanlarda ilçe genelinde bir çok başarıya imza atan Karamürsel Emniyet Müdürü Okan Tekin ve ekibi, ilçe genelinde özellikle uyuşturucu ve huzur operasyonları ile ilçede kuş uçurmuyor.
OKULLAR VE ÇEVRELERİ SÜREKLİ DENETLENİYOR
Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne Bağlı ekipler özellikle okul ve çevrelerinde büyük önlemler alarak sürekli uygulamalar yapıp doğa bilecek bütün olumsuzlukların önüne geçiyor.
İlçe genelinde yapılan trafik, asayiş uygulamaları ise hız kesmeden devam ediyor. Son olarak yapılan EĞİTİM GÜVENLİĞİNDE KARARLIYIZ-6 UYGULAMASI kapsamında ilçe genelinde okul çevreleri park bahçeler vb yerler olmak üzere uygulama yapılmış, olup uygulama sonucunda 83 şahıs sorgulanmış, 2 adet motorsiklete idari para cezası uygulanmış ve trafikten men edilmiştir. 2 şahsa 6.136'TL  adli işlem yapılmış olup, 2 şahısa kabahatler kanunu (sarhoşluk) idari yaptırım uygulanmıştır. Toplam 4 şahısa uygulanan idari yaptırım cezası 2.393 TL dir. Uygulamada 33 cm uzunluğunda 1 adet bıçak ve 1 adet 9mm dolu mermi ele geçirilmiştir.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom