Muz Cumhuriyeti Karamürsel

Karamürsel'de uzun bir zamandır bir türlü bitmek bilmeyen ve sürekli yenileri yapılan inşaatlar artık o kadar rahat hareket ediyorlar ki, akıl, sır alır gibi değil!

Muz Cumhuriyeti Karamürsel Bölgesel

Karamürsel'de uzun bir zamandır bir türlü bitmek bilmeyen ve sürekli yenileri yapılan inşaatlar'ın müteahitleri artık o kadar rahat hareket ediyorlar ki, akıl, sır alır gibi değil!
Son olarak kayda geçen görüntüler ise bu kadarınada pes detirtecek cinsten. Dün saat Saat 16:40 Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Çiflik Yolu caddesi üzerin'de yapımı hala devam eden bir inşaat, tam çocukların okuldan çıkacağı ve mesayinin biteceği saatte koskocaman iş makinaları ve kamyonlar mahallenin içinde kafalarına göre duruyor, caddeyi kapatıyor, inanılmaz tehlike saçarak iş yapıyor.

Peki ama en olmıyacak saatte, hiç bir güvenlik önlemi alınmadan, hiç bir yetkili olmadan, nasıl bu kadar rahat bir şekilde bu kocaman makinalar mahalle aralarında ve ana caddelerde (RAHAT, RAHAT) çalışa biliyor kimse anlamış değil! 
Bir çok vatandaş Karamürseli artık yabancı müteahitler yönetiyor!

Hatta bazı vatandaşların iddialarına göre göz göre göre daha nelere izin veriliyor!

Kaçak kat çıkılıyor!

Adamına göre izin veriliyor!

Bazı kişiler özel muammele görürken, ilçenin evladına zorluk çıkarılıyor!

Hatta bazı müteaitlerin isimleri verilerek, buna iş yaptırın diye adres gösterildiği iddia ediliyor!

Bizlerde bu keşmekeşliğe bir dur demek için mağdur olan bir çok kişinin sesini buradan duyurmaya hazırlanıyoruz! Müteahitler tarafından mağdur edilenler, kandırılanlar, aldatılanlar, dolandırılan bir çok kişinin şikayetini inceleyerek gündeme getireceğiz! Sizlerde eğer mağdur olmuşsanız whatsapp ihbar hattı veya irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.   

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom