Karamürsel boyanmaya devam ediyor!

Karamürsel'de cadde ve sokakların tek tip boyanması sonrasında, bu seferde sahil şeridi tonlarca boya harcanarak kırmızıya boyanmaya başladı.

Karamürsel boyanmaya devam ediyor! Bölgesel

Karamürsel'de cadde ve sokakların tek tip boyanması sonrasında, bu seferde sahil şeridi tonlarca boya harcanarak kırmızıya boyanmaya başladı. Gazetemize ulaşan bir çok fotoğrafta vatandaşlar gözlerine inanamadıklarını, tonlarca boyanın yerlere dökülerek hem doğal taş görüntüsünün mahvedildiğini, hemde ilçede bu kadar eksik, noksan iş varken bu kadar zaman ve iş gücü harcanarak sahilin neden boyandığına kimse anlam veremedi! 


BELEDİYEYE BOYAMI HİBE EDİLDİ
Sosyal medyada gündeme gelen bu konu sonrası ise bazı vatandaşlar, bu denli büyük bir mağliyetin altına kimsenin girmiyeceğini, ilçede bu kadar eksik ve sıkıntı varken bu yapılanın sadece ilçe sahil bandının görsel güzelliği için yapıldığı ve büyük bir ihtimal ile bu tonlarca boyanın Karamürsel Belediyesi'ne hibe edilmiş olabileceği tartışılırken, Karamürsel Belediyesi'nin henüz konu ile ilgili bir açıklama yapmadığı bildiriliyor.


BELEDİYE BİZ YAPTIK OLDU MU DİYOR?
Öte yandan Karamürsel Belediyesi yetkilileri tarafından bir çok konuda vatandaşların ve "ÖZELLİKLE KARAMÜRSEL BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNE " bile bilgi verilmemesi büyük tepkilere neden oluyor. Şimdi gözler Karamürsel Belediyesi'nde yine yaptıkları için kimseye bir açıklama yapmıyacak mı?

Yoksa Resmi internet sitesinde binlerce insanın merak ile beklediği bu sorulara cevap verecekmi bunları ilerleyen zamanda hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom