Çalıklar Tekstil'de hafta sonuna özel kampanya

Çalıklar Tekstil'den her hafta sonu bir kampanya bu hafta sonu kampanyası Karaca Maharetli Çeyiz Seti Pearl ile çeyizinizde eksik kalmasın.

Çalıklar Tekstil'de hafta sonuna özel kampanya Reklam

Çalıklar Tekstil'den her hafta sonu bir kampanya bu hafta sonu kampanyası Karaca Maharetli Çeyiz Seti Pearl ile çeyizinizde eksik kalmasın.

Yeni gelin mutfaklarının olmazsa olmazı yardımcı 4 adet elektrikli aletten oluşan çeyiz seti, eminiz ki sizin de hoşunuza gidecek. Mutfak dekorasyonunda kullanılan renkler, dolapların uyumluluğu kadar, her zaman kullanılan mutfak aletlerinin de birbiri ile uyumu önemlidir.

Mutfak robotu, tost makinesi, elektrikli cezve ve çay makinesinden oluşan Maharetli Çeyiz Seti, siyah ve gri tonları ile tasarlanmıştır.

Her bir ürünün kendi üzerinde uyumu kadar birbiri ile de uyumu söz konusudur. Tekli satın alımlarda ortaya çıkan farklı renk tonlarını birbirine uydurma durumu bu setler için geçerli değildir. Ancak yine de set halinde almak yerine tekli olarak mutfak gereçlerini incelemek isterseniz, "Mutfak Robotu" kategorisinden ekli olarak ürünlerimizin incelemesini yapabilirsiniz."

Kampanya kapsamında 1091 TL Olarak satılan ürünler hafta sonuna özel 899 TL indirilmiş olup, bu fiyatıda  Çalıklar Tekstil müşterilerine özel 10 ay taksit ile satışa başlamıştır. 

BİZE ULAŞIN

CUMHURİYET CAD. NO 35

Karamürsel, Kocaeli

Çaliklar Tekstil

Ara (0262) 452 49 25


Karaca Maharetli Çeyiz Seti Pearl

Karaca Pearl Mutfak Robotu
Karaca Pearl Granit Tost Makinesi
Karaca Çay Makinesi 1501 Pearl
Karaca Pearl Elektrikli Cezve

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom