ÖĞRETMENLER GÜNÜ KARAMÜRSEL’DE COŞKU İLE KUTLANDI

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler günü etkinliği Atatürk Anıtına konulan çelek ile başladı.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KARAMÜRSEL’DE COŞKU İLE KUTLANDI Yaşam

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler günü etkinliği Atatürk Anıtına konulan çelek ile başladı.

 24 Kasım Öğretmenler günü programı, Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde devam etti. Karamürsel Anadolu Lisesi tarafından organize edilen kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun yaptığı açılış ve selamlama konuşmalarının ardından kutsal mesleği yıllardır icra eden ve emekli olan emektar öğretmenlere teşekkür edilerek, onur plaketleri verildi.

24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programına katılan İsmail Yıldırım’a; İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Özalay, Daire Amirleri, Belediye Meclis üyeleri, STK’lar, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. Karamürsel genelinde görev yapan öğretmenler tarafından yapılan kutlama programında şiir, koro, halk oyunu gösterileri sergilenerek, bu günü öğretmenlere hediye eden ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk saygı ile anıldı.

Öğretmenler günü münasebeti ile ilçe genelinde yapılan resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri; İsmail Yıldırım, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır tarafından verilerek program sonlandı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom