Karamürsel Devlet Hastanesi'nde yine skandal!

Karamürsel Devlet Hastanesi'ne geçtiğimiz gün rahatsızlanan küçük çocuğu için giden Hakan Yılmaz isimli vatandaş yaşadıkları karşısında şok oldu.

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde yine skandal! Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde geçtiğimiz gün yaşanan olay kan dondurdu. Rahatsızlanan küçük çocuğu için Karamürsel Devlet Hastanesi'ne giden  Hakan Yılmaz, isimli vatandaş yaşadıkları karşısında şok oldu.
İddialara göre olay geçtiğimiz akşam Karamürsel Devlet Hastanesi acil servisinde yaşandı. Küçük çocuğu aniden ateşlendiği için çocuğunu hastaneye götüren Hakan Yılmaz, isimli vatandaş; çocuğunu acil servise götürdüğünü burada çocuğuna ilk muayne yapılarak hemen serum takıldığını ve pratisyen hekim tarafından daha sonra Uzman doktoru arayarak bilgi verilmesi sonrası büyük bir skandal yaşandığı bildirildi.
Pratisyen hekim Hakan Yılmaz, isimli vatandaşa serum bittikten sonra çocuğunuzu götürün Uzman hocamız böyle talimat verdi demesi ile çılgına dönen Yılmaz,  ne yapacağımı bilemedim, çocuğumun hastalığı ilemi uğraşayım, oradaki personelemi laf anlatayım bilemedim dedi.
Çocuğunu alarak Gölcükte bulunan özel bir hastaneye götüren Yılmaz, çocuğunu tedavi ettirdikten sonra Karamürsel Devlet Hastanesi yönetimi ve doktorlardan şikayetçi olduğunu bildirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom