Karamürsel'de bağımlılık ile mücadele tam gaz devam ediyor

Karamürsel Kaymakamlığı bünyesinde yürütülmekte olan “Bağımlılık ile Mücadele Projesi” kapsamında ilçemizde bulunan ortaokul, lise, üniversite okul temsilcileri

Karamürsel'de bağımlılık ile mücadele tam gaz devam ediyor Yaşam

Karamürsel Kaymakamlığı bünyesinde yürütülmekte olan “Bağımlılık ile Mücadele Projesi” kapsamında ilçemizde bulunan ortaokul, lise, üniversite okul temsilcileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇAKIR, Mili Eğitim Şube Müdürü Mehmet DURNA, Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlileri ile Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU başkanlığında bir araya gelindi.

Toplantıda Bağımlılık ile ilgili gençlerin soru, görüş, öneri ve istekleri dinlendi. Soru ve görüşlerini iletme fırsatı bulan gençler, her türlü projede aktif olarak yer almak istediklerini belirttiler.

Yaklaşık 2 saat süren kahvaltı programının ardından toplu fotoğraf çekilerek,Narinoğlu, tarafından katılan öğrencilere teşekkür edildi.

Karamürsel'de özellikle gençler için yapmış oldukları faaliyetlerin sürekli olarak devam edeceğini bildiren Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu gençler ülkenin geleceği onları bilinçlendirmek ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecektir dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom