Ali Kangal emeklerinin karşılığını almaya başladı

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve ekibi bütün olumsuzluklar ve çok kısıtlı bir bütçe ile imkansızları başarmaya devam ediyor.

Ali Kangal emeklerinin karşılığını almaya başladı Siyaset

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve ekibi bütün olumsuzluklar ve çok kısıtlı bir bütçe ile imkansızı başardı.Bölgede bir çok kişi tarafından efendi ve hoşgörülü kişiliği ile gönüllere taht kuran Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal Türkiye'nin en prestijli belediyecilik ödüllerinden "Altın Karınca" ödül törenleri'nde "Sürdürülebilir Çevre Yönetimi" kategorisinde "Sahil Düzünleme, Mavi Bayrak ve Çevre Bilinçlendirme" Projesi ile ödül kazandı.

Kangal, ödülünü Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt UYSAL'ın elinden aldı. Projeyi hayata geçirilmesinde gönüllü olarak büyük emek harcayan, fiilen çalışan ve desteklerini esirgemeyen başta değerli büyüğümüz Çetin Sarper olmak üzere, tüm çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum diyen Kangal; her geçen gün daha büyük projeler ile yolumuza devam edeceğiz dedi.

Bu başarılı çalışmalarımızın karşılığında bu ödülle bir kez daha bizi onurlandıran Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt UYSAL'a teşekkür ediyorum diyen Kangal, ödülümüz başta belediyemiz'de projelerimizin hayata geçmesi için canla başla çalışan ekibime ve beldemize hayırlı olsun dedi. Yeni projeler ve ödüller hedeflerimizle herkese selam, saygı ve sevgilerimi sunuyoruz dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom