Karamürsel'de bu uygulama çok tuttu

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı muayne takdir topladı. Karamürsel Acil Servisi'ne dün akşam gelen ve genellikle grip ve boğaz ağrısı sıkıntısı yaşayan bir çok vatandaş

Karamürsel'de bu uygulama çok tuttu Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı muayne takdir topladı.

Karamürsel Acil Servisi'ne dün akşam gelen ve genellikle grip ve boğaz ağrısı sıkıntısı yaşayan bir çok vatandaş acil serviste muayne olmak için kayıt yaptırmak istediği sırada, gişede kayıt yapan personelin yönlendirmeleri ile mesai dışı olarak haftanın belirli günlerin'de hizmet verildiğini bu akşam 17:00 ile 19:00 saatleri arası ise kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olan Op. Dr. Ali Fuat VARLI'nın poliklinik hizmeti verdiğini öğrenince çok sevindiklerini bildirdiler.
Mesai dışı hizmet veren Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Fuat VARLI ve güler yüzü ile karşılanan vatandaşlar bu hizmetten çok memnun olduklarını, gündüz mesai saatlerinde çalıştıkları için hastaneye gelemediklerini mecburen akşam saatlerinde gelebildiklerini belirten vatandaşlar bu hizmetten haberimiz yoktu, böyle bir hizmetin olması Karamürsel halkı için bu uygulamanın çok iyi olduğunu ve hocamızın akşamın bu saatinde güler yüzünden çok memnun kaldıklarını belirttiler. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom