Yüzme havuzunun temeli dualar ile atıldı

Karamürsel Kapalı Yüzme Havuzu temeli  düzenlenen tören ile dualar okunarak atıldı.

Yüzme havuzunun temeli dualar ile atıldı Karamürsel Haber

Karamürsel Kapalı Yüzme Havuzu temeli  düzenlenen tören ile dualar okunarak atıldı. Kocaeli Ak Parti Milletvekili İlyas Şeker, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Belediye Meclis Üyeleri ve STK’ların katıldığı Karamürsel Kapalı Yüzme Havuzu Temel Atma Törenine çok sayıda vatandaş katıldı.


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım konuşmasının ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na ben huzurunuzda Karamürsel Halkı adına bir kez daha teşekkür ediyorum, bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı ve bundan sora yapacaklarından dolayı da minnettarlığımı sunuyorum.’’ dedi.

Yıldırım’ın yaptığı konuşmanın ardından İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu kürsüye çıkarak, İlçemize kazandırılan Kapalı Yüzme Havuzu hakkında görüşlerini ve teşekkürlerini iletti.
Karamürsel Kaymakamı ardından konuşmasını yapan; Türk Dünyası Belediyeler ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, huzurun Başkenti Karamürsel’imize kazandırdığımız Kapalı Yüzme Havuzun temel atma töreninde olduğu için duyduğu mutluluğu belirtti.

2018 Yılı Eylül ayı içerisinde bitirilmesi planlanan Kapalı Yüzme Havuzunun aynı coşku ve mutlulukla açılış törenini gerçekleştirileceğini açıklayan Başkan Karaosmanoğlu, yapmış olduğumuz bu sosyal proje önce Karamürsel Halkına daha sonra vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun.’’ Dedi. Son olarak konuşmasını yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Karamürsel’e yapılan yatırımların sonuna kadar arkasında olduğunu ve jeopolitik konumu gereği her geçen gün gelişmeye devam eden Karamürsel’in önümüzdeki yıllarda daha büyük projelere imza atacağını belirterek, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından platformun arkasına geçen protokol mensupları, temel atma için hazırlanan vincin start butonuna basarak, Karamürsel için büyük bir projenin temellerini attılar.

2018 Eylül ayı içerinde bitmesi planlanan Karamürsel Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu 2600 m2 kapalı alan içerisine kurulacak sosyal tesislerden oluşuyor. Proje kapsamında Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kafeteryası, seyirci Tribünü, Soyunma odaları, Aerobik Salonu, Fitness Salonu ve dışında 30 araçlık otoparkı ile hizmet vermesi amaçlanıyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom