Alkol içip etrafı rahatsız eden kişiler hastanelik oldu

Olay gece saatlerin'de Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi İlhançınar alanında meydana geldi. Görgü tanıklarının iddialarına göre İlhançınar alanı sahil bandında bankta oturarak alkol alan

Alkol içip etrafı rahatsız eden kişiler hastanelik oldu Polis

Olay gece saatlerinde Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi İlhançınar alanında meydana geldi. Görgü tanıklarının iddialarına göre İlhançınar alanı sahil bandında bulunan bankta oturarak alkol alan Halit Y. (24)  Emrah K (22) Baran A. (23) isimli arkadaşlar  alkolun etkisi ile bağarıp, şarkı söylemeye başladıkları, bu esnada sahilde yürüyüş yapan aileleri korkuttukları ve bu esnada sahilde arkadaşı ile birlikte gezen iki delikanlının burada insanları rahatsız ediyorsunuz, biraz sessiz olun demesi üzerine 2 Karamürselli gencin üzerine saldıran 3 kişilik gurup aralarında yaşanan itişme sonrası hastanelik oldu. Olay yerine kısa sürede gelen Polis ekipleri, yerde 3 kişinin yattığını gördü. Polisi bekleyen 2 genç Polise zorluk çıkarmadan Polis aracına binerek Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne götürüldüler.
Yerde yatan ve alkollü oldukları belirtilen 3 kişi olay yerine çağrılan Ambulanslar ile Karamürsel Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Ayakta tedavi edilen alkollü gençler daha sonra ifadeleri alınmak üzere Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom