Karamürsel Emniyetten hafta sonu temizliği

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde yapmış oldukları uygulama ile büyük takdir topladı.

Karamürsel Emniyetten hafta sonu temizliği Polis

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde yapmış oldukları trafik uygulamaları ile büyük takdir topladı. İlçede bir çok vatandaşın huzurunu bozan ve özellikle küçük çocukların korkmasına neden olan abartı eğzozlu, motosiklet ve binek araçları yakalayan trafik ekipleri önce ceza kesti, sonra araçları trafikten men etti. Araçlar çağrılan çekiciler ile trafikten men edildi ve yüksek miktarlarda ceza yazıldığı bildirildi.


Vatandaşın Huzuru Herşeyin Üzerinde
Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri geçtiğimiz hafta  sonu yapılan tarfik uygulamalarında eksikleri olan araçlara toplamda 17.000 TL Para cezası kesildiğini uygulamaların ve vatandaşlardan gelen şikayetlerin dikkate alınarak gerekli işlemlerin yapılmaya devam edeceğini bildirdi.


AMAÇ HUZURLU BİR KARAMÜRSEL
Karamürsel genelinde yapılan uygulamaların hız kesmeden devam edeceği belirtilirken, hiç bir vatandaşın aracı ile çevreyi rahatsız etmeye hakkının olmadığını, kurallara uymayan ve özellikle abartılı araçlı vatandaşların en ağır şekilde cezalandırılacağı bildirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom