Mehmet Baş, asparagas haberlere itibar etmeyin

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İl Başkanlığına atanan Serdar Kaman teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Dün akşam Karamürsel 'de partililer ile biraraya gelen Kaman

Mehmet Baş, asparagas haberlere itibar etmeyin Siyaset

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İl Başkanlığına atanan Serdar Kaman teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Dün akşam Karamürsel 'de partililer ile biraraya gelen Kaman, Saadet Partisi Karamürsel Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Baş'ın partiye katılması için davette bulundu.

MEHMET BAŞ HENÜZ DEĞİL DEDİ

Gazetemize açıklamalarda bulunan Mehmet Baş, evet ben böyle bir teklif aldım. Fakat, hali hazırda bağlı olduğum ve meclis üyeliğini yürüttüğüm bir partim var. Partim ile her hangibir görüşme yapmadan ne onları yüz üstü bırakırım, nede apar topar ben ilçe başkanı oldum diye ortaya çıkarım.

SÜREÇ DEĞERLENDİRİLECEK

Kendisine yapılan teklifi değerlendireceğini ve önümüzdeki günlerde bir karar vereceğini dile getiren Mehmet Baş, İlimizden bir yiğit hanım efendi çıkıp, haksızlık ve adaletsizlik karşısında mücadeleye başlamıştır. Şahsım tabiki her zaman doğrunun ve adaletlinin yanında olmaya çalıştım. Fakat bunu hiç bir zaman bir yerleri yıkıp dökerek yapmadım dedi. Önümüzdeki günlerde yaptığım istişareler doğrultusunda kararımı net olarak vereceğim diyen Baş; şuan için her hangi bir partiye geçmedim dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom