Mehmet Baş İstifasını verdi

Karamürsel Saadet Partisi Meclis üyesi Mehmet Baş geçtiğimiz günler de İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Kocaeli İl Başkanı olarak atanan Serdar Kaman ile hafta sonu görüştüğünü

Mehmet Baş İstifasını verdi Siyaset

Karamürsel Saadet Partisi Meclis üyesi Mehmet Baş geçtiğimiz günler de İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Kocaeli İl Başkanı olarak atanan Serdar Kaman ile hafta sonu görüştüğünü ve kendisine teklif edilen İYİ Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı görevini değerlendirmek için kendisinden zaman istediğini bildirdi.

Bu süre zarfında bağlı olduğu Saadet Partisi ilçe başkanı ve yönetimi ile görüştükten sonra hem partiden, hem de Karamürsel Meclis üyeliğinden 07.12.2017 Tarihin de vermiş olduğu istifa dilekçesi ile ayrıldığını bildirdi.

Karamürsel'de yeni bir oluşum için birilerinin elini taşın altına sokması gerektiğini, kendisine bu görevin teklif edildiğini bildiren Baş, ben hayatım boyunca hiç bir görevden kaçmadım. Mevzu bahis olan Millet'in bekası ise seve seve her görevi kabullenirim dedi.

Şuan için bir yönetim kurmadığını ama en az 8 hanımdan oluşan ve 20 + 1 şeklinde olacak  bir yönetim kuracağını, bu kişilerin seçilmesinde büyük bir özveri göstereceğini bildirdi.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom