Saadet Partisi İlçe Başkanından basın açıklaması

Çok değerli Karamürsel Halkımız. Milli Görüş misyonundan gelen partimiz geçmiş dönemlerde Karamürsel imizde yerel yönetimde en güzel hizmetleri

Saadet Partisi İlçe Başkanından basın açıklaması Siyaset

Karamürsel Saadet Partisi meclis üyesi Mehmet Baş'ın Partisin'den ve Karamürsel Belediyesi meclis üyeliğinden istifa etmesi sonrası İlçe Başkanı Mehmet Özalay bir basın açıklaması yayımladı.

Çok değerli Karamürsel Halkımız.

Milli Görüş misyonundan gelen partimiz geçmiş dönemlerde Karamürsel imizde yerel yönetimde en güzel hizmetleri gerçekleştirmiş, muhalefet olduğu zamanlarda bile ilkeli ve yapıcı siyaseti ile kadirşinas halkımızın teveccühünü kazanmıştır.
Saadet Partimiz 2014 yerel seçimlerinde %21 oy alarak ilçemizde üçüncü siyasi parti olmuş ve üç belediye meclis üyeliği temsil edilmektedir.
Bugüne kadar bizlerle uyumlu bir şekilde çalışan, partimizin siyasi faaliyetlerinde bizlerle birlikte hareket eden Belediye Meclis üyemiz Mehmet BAŞ , bugün itibariyle Belediye meclis üyeliğinden ve partimizden istifa etmiştir.
Bu gelişmenin İlçemizin selameti , refahı , fazileti ,saadeti , huzur ve barışın temin ve tesisi hususunda hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Saygılarımla

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom