Karamürsel Emniyet Engelliler için büyük mücadele veriyor

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler uzun bir süredir, Karamürsel'de yaşayan engelli vatandaşlar için canla başla çalışmaya devam ediyor.

Karamürsel Emniyet Engelliler için büyük mücadele veriyor Polis

Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler uzun bir süredir, Karamürsel'de yaşayan engelli vatandaşlar için canla,başla çalışmaya devam ediyor.
Dün ilçe genelinde yapılan yeni uygulamalar ise bir çok vatandaştan büyük takdir topladı. Ellerinde boya fırçaları ile engellilere ait olan yerleri sarıya boyayarak engelliler için gerekli işaret ve tabelaları yenileyen personel büyük emek sarfetti. 


ENGELLİ VATANDAŞLAR UYGULAMALARDAN ÇOK MEMNUN
Özellikle ilçe genelinde yaşayan engelli vatandaşlar çok uzun bir süredir; Hükümet konağı ve Sağlık ocağına giderken çok sıkıntı yaşadıklarını, sürekli olarak araçlarını park edecek bir yer bulamadıkları için çok uzun bir yolu yüreyerek gitmek zorunda kaldıklarını belirtirken, son yapılan uygulamalar ile artık araçları ile çarşı merkezine gelebildiklerini bildirdiler.


EMEĞİ GEÇENLERE  TEŞEKKÜRLER
Engelli vatandaşlar kendileri için çok önemli olan bu park yerlerini boş bulabildikleri için bütün Emniyet mensuplarına teşekkür ettiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom