Başarılı isim sağlık bakım hizmetleri müdüresi oldu

Karamürsel Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hediye Yurttaş’ın Gölcük Devlet Hastanesine Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak atanmasının ardından

Başarılı isim sağlık bakım hizmetleri müdüresi oldu Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hediye Yurttaş’ın Gölcük Devlet Hastanesine Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak atanmasının ardından, Karamürsel Devlet Hastanesi'nde uzun bir süredir görev yapan başarılı isim, Enfeksiyon Hemşiresi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu Reyhan Çimşir yeni Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak göreve başladı.


1972 Trabzon doğumlu olan Çimşir, Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü mezunu. İlk görevine 1991 yılında Siirt Devlet Hastanesinde başladı. Ardından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karamürsel Devlet Hastanesi, Samsun Nafiz Kurt Devlet Hastanesinde görev yaptı.

2004 yılında yeniden Karamürsel Devlet Hastanesine atandı. Çalışma hayatı boyunca, reanimasyon yoğun bakım, diyaliz, acil servis, koroner yoğun bakım, cerrahi, dahiliye kliniklerinde hizmet verdi. 2015 yılından itibaren Enfeksiyon Kontrol Hemşireliğinin yanı sıra Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu olarak görev yaptı. 
14.12.2017 tarihinde Karamürsel Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak göreve başladı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom