Kendinden haber alınamayan yaşlı kadın evinde ölü bulundu!

Karamürsel, Kayacık mahallesi Raufdenktaş bulvarı Selin Apartmanı No:6 adresinde yalnız yaşayan Nermin Kahraman (68) isimli kişiden haber alamayan

Kendinden haber alınamayan yaşlı kadın evinde ölü bulundu! Polis

Karamürsel, Kayacık mahallesi Raufdenktaş bulvarı üzerinde bulunan Selin Apartmanı No:6 adresinde yalnız yaşayan Nermin Kahraman (68) isimli kişiden haber alamayan yakınları polisi ve çilingiri arayarak yaşlı kadının evine girdiler.
Eve girildiğinde yerde cansız halde yatan Nermin Kahraman (68) isimli kişiye olay yerine gelen 112 Acil servisi ekiplerinin tarafından ilk yapılan müdahale sonrasında yaşlı kadının yaşamını kaybettiği anlaşıldı.
Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekiplerinin ilk incelemesi sonrası yaşlı kadının kesin ölüm nedenin öğrenilmesi için yaşlı kadının Bursa adli tıp kurumuna sevk edildiği öğrenildi.

Karamürsel'de uzun yıllar esnaflık yapan ve geniş bir kitle tarafında tanınan ve sevilen Nermin Kahraman'ın vefat haberini alan bir çok kişi evine akın ettiği bildirildi.

Buber Goup ve Karamürsel Tv Ailesi olarak yaşamını kaybeden merhumeye Allah (cc) rahmet. Kederli Ailesi dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom