Karamürsel AK Partinin hali içler acısı

Karamürsel'de AK Parti gün geçtikçe daha kötüye gitmeye devam ediyor.

Karamürsel AK Partinin hali içler acısı Siyaset

Karamürsel AK Parti son günlerde sürekli kan kaybediyor. Karamürsel'de AK Parti oluşumuna ilk günden bu yana gönül veren, gece, gündüz demeden çalışan neredeyse herkes küstürüldü. İlçede yapılan son ilçe başkanlığı ve gençlik kolları seçimleri tam bir fiyasko ile sonuçlanmasının ardından bir çok Ak Partiye gönül vermiş kişi elini ayağını tamamen çekti.

Son olarak ilçede tek başına mücadele vermeye çalışan sadece Karamürsel AK Parti kadın kolları başkanı ve ekibi. Yapılan bir çok açılış ve toplantıda bu küskünlük gözler önünde yaşanmaya devam ediyor. AK Partililerin değil yöneticilerin istediği kişilerin başkanlık koltuğuna oturtulması sonucu Karamürsel'de AK Parti teşkilatı ilk defa bu kadar kötü günler yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde ilçemizde yapılan mahalle temsilciliklerinin açılışları, Başbakan yardımcısı ve ilçeye büyük katkıları olan Fikri Işık'ın ilçemize yaptığı ziyaretler bu küskünlüğün en büyük göstergesi. 

SONA YAKLAŞILDI

İlçe genelinde bir çok AK Partiye gönül vermiş kişi yola çıktıklarımız bizi yolda bıraktı, davamız mukaddestir fakat eskisi gibi hiç birimiz canla başla çalışmayacağız sözleri yavaş, yavaş kendini göstermeye başlarken bir fiyaskoda dün yaşandı.

ÇOK ÖNEMLİ BİR TOPLANTI FİYASKOYA DÖNDÜ

Karamürsel AK Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği yerel Yönetimler Danışma Meclisi dün akşam Altınkemer Kültür Merkezinde sessiz sedasız gerçekleştirildi. Küçücük toplantı salonunda neredeyse yarıdan fazlasının hanımların doldurduğu ve ilçe için çok önemi olan bir toplantıya Kocaeli AK Parti Milletvekili Zeki Aygün ve bir çok misafir katılmasına rağmen salon boş kaldı.

BİR ÇOK DAVETLİ KATILMADI

Eski günlerde hınca hınç dolup taşan toplantı salonunda bir çok koltuğun boş kalması, Karamürsel'de AK Partinin şuanki durumunu gözler önüne serdi. Bir çok kişiye AK Parti teşkilatı tarafından aranıp bilgi verilmesine rağmen katılım çok az oldu.

KOCAELİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNİN YAPTIKLARI ANLATILDI 

AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler Danışma Meclisine Kocaeli AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, Kocaeli AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Karamürsel AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, Karamürsel AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, Belediye Meclis Üyeleri, teşkilat yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda açılış ve selamlama konuşmalarını yapmak üzere platforma çıkan Karamürsel AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel’in ardından, programın gündemi ve Karamürsel’e yapılan hizmetlerden ötürü kısa notlar paylaşan Kocaeli AK Parti Milletvekili Zeki Aygün ve Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın akabinde sahneye davet edilen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Partiye geçtiği dönemden bu yana verdiği vaatleri ve son durumlarını anlattı.

Tamamlanan, Devam Eden ve Proje aşamasında olan çalışmaların slayt halinde sunumunu yapan Yıldırım, ‘’ Öncelikle bu çalışmaları yapabilmemizde bizlerde en büyük emeği olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a akabinde Başbakan Yardımcımız Fikri Işık’a, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na, Milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanlarımıza, bizlere yaptığımız çalışmalarda destek olan herkese teşekkür etti.

2010 yerel seçimlerinde seçim vaadi olarak sunduğu 30 projenin 15’ini tamamladığını 6’sının devam etmekte olduğunu ve 9 tanesinin de proje aşamasında olduğu belirten Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, proje isimlerini ve görsellerini paylaşarak teknik bilgileri Meclis toplantısına katılan kişiler ile paylaştı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom