Karamürsel'e 4 Milletvekili geliyor, başkanın haberi yok!

Karamürsel AK Parti ilçe başkanlığına bugün AK Parti Kocaeli Millet vekilleri ziyarete geldi. Ziyarete gelen millet vekillerinden çok İsmail Yıldırım'ın Millet vekillerini tişört ve kot bantolonla karşılaması konuşuldu.

Karamürsel'e 4 Milletvekili geliyor, başkanın haberi yok! Siyaset

Karamürsel AK Parti ilçe başkanlığına bugün AK Parti Kocaeli Milletvekilleri ziyarete geldi. Ziyarete gelen millet vekillerinden çok İsmail Yıldırım'ın Millet vekillerini tişört ve kot bantolonla karşılaması konuşuldu.

Karamürsel AK Parti İlçe Teşkilat binasında gerçekleştirilen AK Parti Yönetim Kurulu Toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Her hafta olağan düzenlenen ilçe yönetim kurulu toplantısına katılan Kocaeli AK Parti Milletvekilleri ilçe kongresi sonrasında İlçe Ana kademe teşkilatına yeni katılan yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Toplantıya kot pantolonu ve tişörtü ile katılan İsmial Yıldırım gelen vekillerden daha çok konuşuldu. Partililer'in bazıları ise İsmail Yıldırım'ın Kocaeli Milletvekilleri'nin geleceğinden haberi olmadığı için Yıldırım'ın toplantıya tişört ve kot pantolonu ile katıldığını iddia ettiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom